2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc Opiekuna w Skandynawskim Żłobku (Mokotów)

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Witaj! Nazywamy się JOY, mieścimy się na Mokotowie i jesteśmy placówką opieki na dziećmi do lat 3. Wyróżniamy się autorskim programem wzorowanym fińskim podejściem do edukacji oraz przepięknym ogrodem, w którym spędzamy dużo czasu. W pracy lubimy zarówno dziecięcą swobodę jak i przestrzeganie wewnętrznych zasad, dzięki czemu udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce dla osób kochających pracę z dziećmi i ceniących miłą atmosferę w zespole oraz rozwój własnej kariery.

A skoro o karierze mowa, to w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy Opiekuna w naszym żłobku. Zatem jeśli kochasz pracę z dziećmi, jesteś dyspozycyjny/na w pełnym wymiarze godzin, to prześlij do nas swoje CV. Najlepiej użyj do tego zakładki "kariera" na naszej stronie przedszkolejoy.pl/cv

Głównymi zadaniami na tym stanowisku są:

•Dbanie o porządek,

•Wspieranie Opiekunów w zakresie opieki nad dziećmi

Kiedy już dołączysz do naszego zespołu to gwarantujemy ze swojej strony:

• Stabilne zatrudnienie

• Elastyczne godziny pracy

•Wynagrodzenie 28 zł brutto za godzinę

• Bardzo przyjazne środowisko pracy nastawione na wsparcie i rozwój pracowników

 •Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w innowacyjnej placówce

Zapraszamy!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 786963469