2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Gliwice
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Bojków
Dodane 26 kwietnia 2024

POMOC OGRODNIKA - prace porządkowe w ogrodzie / brukarz

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

POMOC OGRODNIKA ORAZ WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC PORZĄDKOWYCH I MONTAŻOWYCH - PRACA DORYWCZA

Mile widziane doświadczenie w układaniu kostki brukowej - jeśli posiadasz taką umiejętność tez koniecznie zadzwoń a znajdzie się dla Ciebie praca.

2 RAZY W TYGODNIU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: proste prace porządkowe w ogrodzie, pielęgnacja trawników, kwietników i rabat.

Sadzenie, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów.

Nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin, koszenie i pielęgnacja trawników.

Usuwanie chwastów, prace ziemne, drenaże, montaż nawierzchni.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 837418147