2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 19 kwietnia 2024

Pomoc Nauczyciela

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą misją jest, aby dzieci były szczęśliwe. Może to się udać jedynie przy współpracy Rodziców z przedszkolem w procesie wychowania.

Pragniemy, aby przedszkole było przedłużeniem domu.

Dziecko potrzebuje być prowadzone przez innych, żeby móc doskonalić swoje zdolności. Właściwością wychowania jest wydobywanie lepszego ja z każdego człowieka, rozwijanie wszystkich jego możliwości.

Aktualnie do naszego zespołu w Ziarnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Modlińska 184 b

Obowiązki

  • pomoc nauczycielowi w realizacji codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych;

  • przygotowanie rzeczy zleconych przez nauczyciela

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola

  • współpraca z rodzicami

  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

  • współpraca z innymi pracownikami placówki

Kogo poszukujemy?

  •  mile widziane osoby o kierunkowym wykształceniu wyższym pedagogicznym o specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub w trakcie studiów zaocznych

  • osób kreatywnych, komunikatywnych, radosnych i uśmiechniętych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus rozbudowany system premiowy

  • możliwość rozwoju

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • bezpłatne wyżywienie

  • pracę w miłej atmosferze

  • benefity ( karta Multi-sport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 757654234