2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Poznań
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Jeżyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomoc na produkcji - praca weekendowa w lodziarni

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika, który w sezonie wiosenno-letnim pomoże podczas produkcji lodów.

Zadania:

  • Wykonywanie prac porządkowych

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zaleceń dotyczących higieny i bezpieczeństwa żywności

  • Pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w weekendy (kwiecień-sierpień) - warunek konieczny

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Umiejętność pracy w grupie oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie od zaraz

  • Szkolenie i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 910871608