2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białołęka
Dodane 17 maja 2024

Pomoc Mechanika samochody ciężarowe

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Pomoc Mechanika do samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków:

·         wsparcie mechaników podczas napraw pojazdów

·         czynny udział w naprawach

·         wspieranie działań polegających na demontażu, montażu części samochodowych, podzespołów itp.

·         staranne wykonywanie zleconych prac

·         dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy:

·         stabilne warunki pracy

·         możliwość rozwoju

·         niezbędne przygotowanie do pracy na stanowisku

Praca dostępna od zaraz

Prosimy o kontakt pod nr tel. 50*******10

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918920566