2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Czajowice
Dodane 17 kwietnia 2024

pomoc kuchni w pełnym wymiarze czasu lub 2 dni w tygodniu

Wynagrodzenie

25 - 27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czajowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Karczma Maciejówka w Czajowicach zatrudni osobę na stanowisku pomocy kuchennej.

Zakres obowiązków:

  • obieranie,krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw na późniejsze potrawy

  • utrzymywanie czystości w obrębie kuchni

  • zmywanie naczyń stołowych i kuchennych

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętność pracy zespołowej umiejętności dobrej organizacji pracy czystości ,

  • dbania o stanowisko i powierzone mienie

  • aktualnych badań sanepidowskich

  • kultury osobistej, lojalności, punktualności, odpowiedzialności

Oferujemy:

  • obiady pracownicze

  • dobrą atmosferę w pracy

Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności. Aplikację (najlepiej CV) proszę składać przez portal OLX.

Lokalizacja

Czajowice,

Małopolskie

Małopolskie, Czajowice
ID: 910881086