2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Pomoc kuchni w bistro - centrum

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy osoby do pracy w kuchni w naszym bistro Królestwo Ziemniaka w Centrum.

zakres obowiązków:

  • pomoc przy przygotowaniu dań

  • krojenie, szatkowanie, przygotowywanie prostych potraw

  • dbanie o utrzymanie jakości produktów (mamy 4,7 gwiazdek i bardzo nas to cieszy)

  • jeżeli masz małe doświadczenie albo go nie masz, ale chciałbyś/chciałabyś się nauczyć- powiedz nam o tym.

  • dobra organizacja pracy (docenisz ją zwłaszcza w weekend, gdy ruch jest większy)

Co proponujemy:

-Pierwszy miesiąc umowa zlecenie

-Zniżki pracownicze

-obiad pracowniczy za free

-Stała praca z pewnymi wypłatami zawsze na czas

Wyślij cv, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy. Pracujemy 1/1 ( co drugi dzień 12 godzin od 11.00 do 23.00). Spędzimy razem sporo czasu, więc poznajmy się dobrze :)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 821797316