2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/zmywak w hotelu *** ul. Długa

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uroczy hotel w Centrum Krakowa poszukuje energicznej i odpowiedzialnej osoby do pracy na stanowisku pomocy kuchennej do obsługi śniadań i zmywaka. Jeśli masz zapał do pracy, jesteś dokładny i lubisz poranne godziny pracy, ta praca jest dla Ciebie!

Jeżeli cenisz sobie:

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole,

  • Praca na umowę o pracę lub umowa zlecenie,

  • Przyjazne warunki pracy w przytulnym otoczeniu,

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Godziny pracy 6:00-14:00

  • Śniadania pracownicze, dodatki świąteczne i imprezy integracyjne to tylko niektóre z form benefitów :)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Pomoc w przygotowywaniu śniadań według ustalonych norm i standardów.

  • Utrzymywanie czystości w kuchni oraz praca na zmywaku

  • Uśmiechu i pozytywnego podejścia do pracy,

  • Chęci do pracy z ludźmi,

  • Elastyczności i gotowości do pracy w tygodniu oraz weekendy i święta

  • Wymagana książeczka sanepidowska oraz orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest bezwzględnie wymagane.

Twoje zadania:

  • Obsługa zmywaka

  • Pomoc kucharzom oraz kelnerom śniadaniowym

  • Dbanie o utrzymanie porządku w sali śniadaniowej oraz kuchni,

  • Sumienność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Czekamy na Ciebie! Aplikuj :)

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911293374