2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Zwierzyniec
Dodane 03 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/ zmywak- Firma ZR Hotele

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa ZR HOTELE istnieje od 1990roku. W skład grupy wchodzą: Dwór w Tomaszowicach, Zinar Castle, Forest Hotel w krakowskich Przegorzałach, Pałac w Bobrku oraz zespół pałacowo-parkowy w Karlinie.

Obecnie grupa ZR HOTELE szuka osoby do pracy na stanowisko: pomoc kuchenna/zmywająca w obiektach: Forest Hotel oraz Zinar Castle

Zakres obowiązków:

·        pomoc w drobnych pracach kuchennych (obieranie, krojenie, rozkładanie)

·        zmywanie naczyń oraz sprzętu gastronomicznego

·        prace porządkowe (zmywanie podłóg, wycieranie kurzy, zmywanie blatów, utrzymanie czystości w toaletach)

Wymagania:

·        staranność i sumienność

·        uczciwość i zaangażowanie

·        dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

·        książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie

·        miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

·        możliwość rozwoju w ramach grupy ZR Hotele

·        posiłki dla pracowników i kawę

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ZR HOTELE sp. z o.o. Kraków sp.k., ul. Jodłowa 13, 30-251 Kraków (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).’’

Administratorem danych osobowych jest firma ZR HOTELE sp. z o.o. Kraków sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Jodłowa13. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.dwor.pl ), z którą należy się zapoznać i zaakceptować przed złożeniem CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 909231586