2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Skawina
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/zmywak

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Do prężnie rozwijającej się Restauracji w Skawinie poszukujemy osób do pracy na kuchni na stanowisko pomocy kuchennej/zmywającej.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • pomoc kucharzowi w przygotowywaniu dań lunchowych i dań z karty

  • utrzymywanie porządku i higieny w kuchni

  • współpraca z innymi pracownikami kuchni i restauracji

  • zmywanie naczyń

  • przygotowywanie śniadań dla gości apartamentów

- praca w systemie 2/2

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 912130907