2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna / zmywak

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę:

Stanowisko: Pomocnik do Zmywania Naczyń

Miejsce pracy: Studio Kulinarno- "Stół na Szwedzkiej"

Lokalizacja: ul. Szwedzka 17a

Opis stanowiska:

- Zmywanie naczyń, sztućców oraz sprzętu kuchennego zgodnie z ustalonymi standardami.

- Utrzymywanie porządku w obszarze zmywania i pomieszczeniach kuchennych.

- Wspieranie zespołu kuchennego w codziennych czynnościach związanych z utrzymaniem czystości.

Wymagania:

- Motywacja do wykonywania prostych, ale istotnych obowiązków związanych z zmywaniem.

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu kulinarnym.

- Gotowość do pracy w zespole i współpracy z innymi członkami personelu.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanym studio kulinarnym.

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole z pasją do gastronomii.

- Elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: [adres email] lub o kontakt telefoniczny pod numerem [numer telefonu].

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zespół "Stół na Szwedzkiej"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 888266092