2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Minoga
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna - Zespół Pałacowo - Parkowy Minoga Pałac

Lokalizacja

Minoga

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

ZESPÓŁ PAŁACOWO - PARKOWY W MINODZE (GM. SKAŁA)

poszukuje pracownika na stanowisko

POMOC KUCHENNA

Opis stanowiska:

•      Przygotowywanie warzyw

•      Przygotowywanie sałatek

•      Pomoc przy serwisie

•      Utrzymanie porządku na zmywaku kuchennym ( tylko kuchnia)

•      Dbanie o wysoką estetykę potraw

•      Dbanie o porządek w miejscu pracy i kuchni w tym o należyty stan urządzeń i sprzętu

Wymagania:

•      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•      Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•       Niezbędne narzędzia pracy

•       Możliwość uczestniczenia w nowych projektach

•       Praca w zabytkowym malowniczym Zespole Pałacowo - Parkowym

•       Możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia

•       Elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. ”

Lokalizacja

Minoga,

Małopolskie

Małopolskie, Minoga
ID: 905676493