2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Opolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zawada
Hart Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - Zawada k. Opola

Lokalizacja

Zawada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hart Tenis Zawada to renomowany obiekt sportowo – gastronomiczny, oferujący szereg możliwości i atrakcji sportowych wchodzących w zakres indywidualnych i grupowych sportów rakietowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Pomoc kuchenna

Opis stanowiska:

  • Dbanie o odpowiednią estetykę dań

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług, w tym estetycznego wyglądu potraw i ich smaku

  • Współpraca z innymi kucharzami

  • Właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

  • Pilnowanie świeżości używanych produktów

  • Przestrzeganie przepisów BHP w kuchni

Oczekujemy:

·       Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

·       Zdolności pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne

·       Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i zaangażowanie

·       Umiejętność pracy pod presją czasu

·       Otwartość na nowe wyzwania

·       Znajomości różnych rodzajów kuchni, technik gotowania oraz wiedzy o składnikach i ich kombinacji.

·       Umiejętności organizacyjne i szybkie reagowanie na zamówienia i zmieniające się sytuacje w kuchni

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Zdolności pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość na nowe wyzwania

  •    Znajomości różnych rodzajów kuchni, technik gotowania oraz wiedzy o składnikach i ich kombinacji

  • Umiejętności organizacyjne i szybkie reagowanie na zamówienia i zmieniające się sytuacje w kuchni

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz własnych pomysłów zawodowych

  • Pracę w dobrze wyposażonej kuchni,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów w tym dostęp do Programu Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Zniżki pracownicze w centrum sportowo-rekreacyjnym

  • Program poleceń dla pracowników

 Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HART sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HART sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Morcinka 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Jeżeli nie wyraża Pani/ Pan takiej zgody, prosimy, aby Pani/ Pan nie klikał przycisku Aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zawada,

Opolskie

Opolskie, Zawada
ID: 910551317