2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Bieńczyce
Dodane 20 maja 2024

Pomoc kuchenna w zakładzie produkującym żywność

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Nasz Zakład to miejsce gdzie na pierwszym miejscu stawia się

jakość i świeżość produktów oraz klienta i jego potrzeby.

Poszukujemy kandydatów/ kandydatki na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: Kraków Os. Piastów

Opis stanowiska:

·      Obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców niezbędnych do produkcji

·      Pomoc w przygotowaniu potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami

·      Pomoc przy pakowaniu posiłków

·      Prace porządkowe w miejscu pracy

·      Przestrzeganie norm i standardów HACCP

·      Dbanie o prawidłowe wykorzystanie oraz magazynowanie surowców i sprzętu

Oczekiwania:

·      Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej

·      Dobra organizacja pracy własnej

·      Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych

·      Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·      Elastyczne godziny pracy

·      Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach pracy

·      Zniżki pracownicze

Poszukujemy osób do stałej współpracy.

Dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV bez powyższej klauzuli nie będą mogły zostać przetwarzane, a co za tym kandydaci nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 769553711