2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Żory
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna w Restauracji Texas w Żorach

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Spółka Nowe Miasto poszukuje osób do pracy na stanowisku POMOC KUCHENNA na terenie Parku Rozrywki Twinpigs.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa zlecenie

  • praca sezonowa

  • praca również w weekendy

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków

  • Mycie oraz krojenie warzyw i mięs

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Prosimy o umieszczanie klauzuli na swoim CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem Pana/i Danych jest: Nowe Miasto Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240) przy ul. Wodzisławska 3a, KRS pod numerem 0000344988, NIP: 651*****85, REGON: 241339080. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 911928804