2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Duszniki-Zdrój
Dodane 20 maja 2024

Pomoc kuchenna w Hotelu Fryderyk *** w Dusznikach Zdrój

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Fryderyk w Dusznikach Zdrój zatrudni osobę na stanowisko kucharz

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług świadczonych przez restaurację,

  • przygotowywanie dań z obecnie obowiązującej karty menu,

  • przygotowywanie śniadań i obiadokolacji.

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego w pracy w obiektach hotelowo - konferencyjnych lub restauracjach mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • aktualne badania epidemiologiczne.

  • znajomości zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.

  • gotowości do pracy w zmienny grafik, włączając w to weekendy i święta.

  • odpowiedzialności , sumienności .

Oferujemy:

  •    stabilne zatrudnienie,

  •    pracę w przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Duszniki-Zdrój
ID: 892661595