2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Słupsk
Dodane 17 maja 2024

Pomoc kuchenna - Słupsk

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:

Pomoc kuchenna/ Wydawanie posiłków

Miejsce pracy: Słupsk, Hubalczyków

Praca 7 dni w tyg. (według grafiku) w godz. 7:00-18:30 w systemie 2/2

OBOWIĄZKI

- rozdawanie posiłków pacjentom

- wstawianie naczyń do zmywarki

- mycie i dezynfekcja naczyń kuchennych, tac ,sztućców

WYMAGANIA

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- rzetelność w wykonywaniu zadań

- bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność

OFERUJEMY

- umowę o pracę / umowę zlecenie

- gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10 - tego każdego miesiąca

- wparcie przełożonego

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 51*******50

Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 904656057