2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Radom
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - produkcja kanapek, pakowanie i wydawanie

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i wydawanie zamówien zgodnie z listą

  • zmywanie naczyń i sprzątanie kuchni

  • przygotowywanie półproduktów, obieranie warzytw

  • produkcja kanpek zgodnie z recepturą

  • gotwanie zup i prostych dań obiadowych

    Poszukuję osoby energicznej, szybko uczącej się, zoragnizowanej i potrafiącej pracować pod presją czasu z doświadczeniem w pracy gastronomii.

    Wymagania:

  • doswaidczenie w pracy w gastronomi

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Parca w godzinach:

  • pon-pt 13. 00 -17.00

  • sobota 7.00- 15.00

    Miejsce pracy - Radom ul. Godowska 81a

    Proszę o ewentualny kontakt tel. w godzinach 11-13.

    Nie odpisuje na sms.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 914402906