2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Cieśle
Dodane 01 maja 2024

Pomoc Kuchenna poszukiwana!

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieśle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

The Amber Business & SPA Hotel zatrudni na stanowisko :

pomoc kuchenna

Jesteśmy trzygwiazdkowym obiektem hotelowym, działającym na

rynku od niemal dwóch dekad. Cieszymy się niegasnącym uznaniem zarówno wśród

naszych Gości, jak i Partnerów Biznesowych. W swej pracy kierujemy się

najwyższym standardem usług.

Zakres obowiązków:

 - pomoc w przygotowaniu stanowisk pracy oraz produktów do dań Restauracji

- przestrzeganie systemu HACCP

- tworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej pracy

- dbałość o czystość i higienę

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

- pasja do gotowania, dbałość o szczegóły

- uczciwość, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, elastyczność

- umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji międzyludzkich

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- profesjonalny, zgrany i ambitny zespół

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się Hotelowej Restauracji

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- ubezpieczenie grupowe

Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli do CV zgodnej z RODO 2021:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Cieśle,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Cieśle
ID: 685935066