2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gądki
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna /pomocnik kucharza

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w kuchni praca w większości na zmianach popołudniowych (12-20) kilka zmian na 10-18. Praca w Gądkach ul. Dworcowa 1

Opis stanowiska:

  • Pomoc w produkcji i przygotowaniu potraw

  • Obróbka produktów spożywczych

  • Pomoc w wydawaniu posiłków

  • Prace porządkowe, zmywanie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dobra organizacja własnego czasu pracy

  • dyspozycyjność (za pracę w weekend wolne w tygodniu)

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualna książeczka zdrowia- sanepid

  • mile widziani również studenci (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • pracę w firmie z ponad 30 letnim stażem

  • wynagrodzenie zawsze na czas (+ premie)

  • umowę o pracę po okresie próbnym lub zlecenie (wybór należy do pracownika)

  • istnieje możliwość pracy w niepełnym etacie

  • miesięczny grafik podany z wyprzedzeniem

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 770229148