2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Radom
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna - Piekarnia Fogiel & Fogiel

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

·       Interesuje Cię stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

·       Masz doświadczenie w prostych pracach kuchennych i handlu?

·       Cenisz sobie przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę w zespole?

Jeśli odpowiedziałeś/aś "TAK" na powyższe pytania, mamy ofertę, która Cię zainteresuje!

Piekarnia Fogiel & Fogiel to firma o ponad 110 letniej tradycji. Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w swojej kategorii, oferującym swoim pracownikom atrakcyjne i przyjazne miejsce pracy. Nie musisz wierzyć nam na słowo - ale uwierz naszym zadowolonym sprzedawcom! Wielu z nich jest już z nami niezmiennie od kilkunastu lat!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pomoc Kuchenna.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

·       Przygotowywanie kanapek, sałatek i innych prostych posiłków wedle oferty

·       Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

·       Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy

·       Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

·       Obsługa urządzeń znajdujących się w sklepie

Czego od Ciebie oczekujemy?

·       Doświadczenia w pracy w kuchni

·       Komunikatywności, otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy

·       Odpowiedzialności, staranności i zaangażowania

·       Dyspozycyjności

·       Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

·       Doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem

Co chcemy Ci zaoferować?

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymiar pracy do uzgodnienia)

·       Pensję podstawową wspartą atrakcyjnym systemem premiowym

·       Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas

·       Przyjazną atmosferę pracy

·       Szkolenie wdrażające

Dołącz do nas!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Fogiel & Fogiel Piekarnia Sp. J., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 908874764