2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Strzyża
Bidfood
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/osoba sprzątająca - FINE SPOT, ul. CHRZANOWSKIEGO 11

Lokalizacja

Gdańsk, Strzyża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pomoc kuchenna/osoba sprzątająca - FINE SPOT

Miejsce pracy: GDAŃSK FINE SPOT, UL. CHRZANOWSKIEGO 11, BUDYNEK HIRO

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań zleconych przez managera i szefa kuchni

  • Przygotowanie nieskomplikowanych dań

  • Kontrolowanie dat ważności produktów spożywczych

  • Dbanie o czystość obiektu i wszystkich sprzętów

  • Pomoc w przygotowaniu wydarzeń odbywających się w studiu kulinarnym

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Elastyczny grafik pracy

  • Przyjazna atmosfera

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Strzyża
ID: 909199806