2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/lepienie pierogów - WAGOŻERCY Aleja Bielany

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Ze względu na nieustający rozwój naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko PIEROGOWA

Oferujemy:

• Darmowe posiłki w trakcie wykonywania pracy

• Płatne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy na danym stanowisku

Obowiązki:

• Przygotowywanie pierogów według naszych receptur

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

• Sporządzanie zamówień według zapotrzebowania

• Sprzątanie po zakończonej pracy

Oczekujemy:

• Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia

• Dyspozycyjności

• Chęci i zaangażowania

• Dobrej organizacji pracy

• Dużo uśmiechu i pozytywnej energii

Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz nie tylko cenne doświadczenie oraz umiejętności ale poznasz wspaniałych ludzi! Nie zwlekaj – aplikuj do nas już dziś a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909434660