2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Psie Pole
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna |kuchnia cateringowa| ul. Wilanowska - Zakrzów

Wynagrodzenie

4 200 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma KANZEON Wrocławski Catering Sp. z o.o. zatrudni osoby do pracy w kuchni cateringowej

Miejsce pracy: ul. Wilanowska 31 (teren SP 44)

Stanowisko: pomoc kuchenna

Wymiar etatu: 1/1

Godziny pracy: 4.00 - 12.00

Wynagrodzenie: 3.400 zł netto/m-sc

 UWAGA! Obowiązuje 3 -miesięczny okres próbny – umowa zlecenie

 Zakres obowiązków na stanowisku pomocy kuchennej m.in.:

  • praca na kuchni cateringowej: duże ilości posiłków, przygotowywane wieloporcjowo

  • pomoc kucharzowi i Szefowi Kuchni

  • odmierzanie ilości np.: zupy, liczenie ilości porcji np.: sztuk pierogów

  • pakowanie posiłków w pojemniki gastronomiczne według podanych zamówień

  • podstawowa pomoc na kuchni (mycie, obieranie i krojenie warzyw/owoców )

  • wydawanie posiłków

  • stosowanie się do zasad GHP i GMP

  • obsługa sprzętów gastronomicznych: waga, termometr, zgrzewarka

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania :

  • AKTUALNA pracownicza książeczka zdrowia (do celów sanitarno - epidemiologicznych) lub gotowość do jej pozyskania

  • skrupulatność

  • umiejętność liczenia

  • wysoka kultura i higiena osobista

  • sumienność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaradność i samodyscyplina

  • brak nałogów

Doświadczenie w branży gastronomicznej - cateringu - zbiorowym żywieniu, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w wymiarze: 5 dni w tygodniu w systemie 8 –godzinnym (wolne weekendy)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia

  • posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia

  • niezbędne narzędzia pracy, odzież pracowniczą

  • stabilność zatrudnienia

 Zachęcamy do wysyłania CV za pomocą portalu OLX. Dodatkowe informacje: Pani Joanna tel: 60*******45 w godz. 9:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 811551823