2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Widełka
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/kucharz

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Widełka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sala bankietowa "Jaskółka" w Widełke k.Rzeszowa zatrudni pomoc kuchenną/KUCHARZA

Praca W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowaniu potraw

  • przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

  • przygotowywanie dań z menu, cateringów, wesel, chrzcin itp:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pomoc kuchenna/KUCHARZ

  • pasja w tworzeniu i przygotowywaniu potraw

  • dbałość o szczegóły i higienę pracy

Więcej informacji dostępne są pod numerem : 79*****88

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Cv

Lokalizacja

Widełka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Widełka
ID: 704155843