2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Bochnia
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - Kopalnia Soli Bochnia sp. z o.o

Lokalizacja

Bochnia

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Wymagania:

  • Wykształcenie, co najmniej zawodowe.

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy pod ziemią.

  • Zorganizowanie oraz odznaczanie się umiejętnością praca w zespole.

  • Rzetelność, sumienność, dokładność.

  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i nocnych oraz w niedziele i święta.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi szefowej kuchni.

  • Porcjowanie i przygotowywanie posiłków

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno sanitarnych, BHP i ppoż.

  • Inwentaryzowanie produktów.

  • Dbanie o właściwe magazynowanie i zabezpieczenie towarów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.

  • Elastyczny grafik.

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

Dodatkowe informacje w sprawie ogłoszenia: tel. 14 615 24 66, 14 615 24 05

Kandydat, ubiegający się o stanowisko pomoc kuchenna obowiązany jest zapoznać się z dokumentami zawartymi na stronie Kopalni Soli Bochnia w zakładce praca – rekrutacja na stanowisko: pomoc kuchenna oraz uzupełnione i podpisane dokumenty powinien przedłożyć wraz z ofertą zawierającą podanie o pracę i CV z zawartą klauzulą poniższej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pomoc kuchenna w Kopalni Soli Bochni sp. z o.o. oraz przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.      w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 852057917