2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Jaworzno
Dodane Dzisiaj o 12:48

Pomoc kuchenna Jaworzno, ul. Piłsudskiego

Lokalizacja

Jaworzno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

Obecnie do firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Pomocy kuchennej

Opis stanowiska:

  • Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków

  • Zmywanie naczyń

  • Dbanie o estetykę przygotowywanych potraw

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid)

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praca w godzinach 05:00- 12:00

  • Praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Szkolenia wprowadzające

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • Możliwość w pracy w niepełnym wymiarze godzin ​

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wolne weekendy

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji. Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie https://www.pl.issworld.com/ w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Jaworzno
ID: 910297171