2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Świętokrzyskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Starachowice
Dodane 21 maja 2024

Pomoc kuchenna - Hotel Senator Starachowice

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Senator w Starachowicach to obiekt z 25 letnią tradycją. To miejsce, w którym chcemy dzielić się z Gośćmi naszą serdecznością, doskonałym jedzeniem i pozytywną energią zarówno podczas rodzinnego urlopu, biznesowej konferencji, jak również romantycznego wypadu we dwoje.

Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam, aby właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do nas na stanowisku: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Starachowice, ul. Bankowa 7

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • zapomogi i nieoprocentowane pożyczki;

  • pakiet zniżek pracowniczych;

  • ciekawe wyzwania - w perspektywicznej i szybko rozwijającej się firmie w branży usług hotelowych;

  • szkolenie wdrożeniowe;

  • indywidualne podejście do pracownika;

  • pracę zmianową według ustalonego wcześniej grafiku;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy;

  • sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i usług;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych;

Obowiązki na stanowisku:

  • wykonywanie poleceń kucharzy, szefa zmiany, szefa kuchni;

  • samodzielne gotowanie potraw wg receptur;

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

  • dbanie o czystość kuchni (pomieszczeń, sprzętu, naczyń);

  • gospodarowanie produktów potrzebnych do wykonywania dań i minimalizowanie strat;

  • odpowiedzialność za przechowywanie produktów w odpowiednich warunkach;

  • dbałość o dobry stan zapleczy gastronomicznych (pomieszczeń kuchni, wszystkich magazynów i WC);

  • przestrzeganie zasad BHP i HACCAP;

  • sprawdzenie stanu świeżości i ważności produktów;

  • dbanie o estetykę potraw (czystość zastawy i produktów)

  • dbanie o właściwy stan urządzeń kuchennych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 919858702