2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Oborniki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna Doraźna Oborniki

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Body Chief to uznana na rynku marka w zakresie dostarczania cateringu dietetycznego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Pomoc Kuchenna doraźna.

Zakres zadań na proponowanym stanowisku:

• Samodzielne przygotowywanie lub pomoc w przygotowaniu potraw (w zależności od doświadczenia);

• Wsparcie kucharzy w czynnościach kuchennych;

• Porcjowanie i zgrzewanie gotowych posiłków w pojemnikach jednorazowych;

• Sortowanie posiłków w magazynie dań gotowych;

• Czyszczenie i zmywanie pomieszczeń kuchni;

• Czyszczenie i zmywanie wyposażenia kuchennego.

Od kandydatów oczekujemy:

• Gotowości do pracy fizycznej;

• Dyspozycyjności (praca zmianowa);

• Sumienności i uczciwości;

• Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę;

• Darmowy dojazd do miejsca pracy, które się mieści w Wysogotowie (siedziba firmy);

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia w przedziale 4700 zł - 5500 zł brutto za miesiąc;

• Elastyczne godziny pracy (zakład funkcjonuje 24/7, praca według grafików miesięcznych);

• Darmowe posiłki pracownicze;

• W pełni płatne 3 przerwy;

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

• Możliwość awansu na stanowiska Instruktora i Kierownika Zmiany;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w ogólnopolskiej firmie cateringowej.

 Osoby zainteresowane prosimy wyłącznie o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy: rekrutacja(małpa)bodychief.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pomoc Kuchenna Doraźna prowadzonej przez firmę Body Chief Sp. z o.o. "

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 912189182