2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zgierz
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna do restauracji!

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja hotelowa w związku z rozwojem firmy poszukuje na stanowisko:

  • POMOC KUCHENNA

    Oferujemy:

    • Praca stała w elastycznym grafiku - 2 dni pracy 2 dni wolnego

    • Terminowe wynagrodzenie

    • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

    • Indywidualne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowywaniu składników do dań (krojenie, szadkowanie )

  • Pomoc w przygotowywaniu prostych dań ( panierowanie mięs, mącze produkty itp.)

  • Utrzymywanie czystości i porządku na kuchni

    Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Otwartość na naukę i chęć rozwoju

  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Miejsce pracy: Zgierz-Lućmierz

  • Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem współpracy!

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 912266181