2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Pomoc kuchenna (catering, bistro)

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię od zaraz POMOC KUCHENNĄ do pracy w kuchni cateringowej przy ul. Weigla 12 [koło szpitala)

 Praca: 5.00 - 13.00 od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

Wynagrodzenie: 22zł/godzinę netto czyli minimum 3500zł/miesięcznie netto (na rękę)

Zakres obowiązków m.in.:

  • Przygotowywanie zup, surówek, kanapek oraz wyrobów garmażeryjnych (pierogi, krokiety itp)

  • Pakowanie posiłków w pojemniki gastronomiczne

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Aktualna pracownicza książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej pozyskania (pomagamy w wyrobieniu)

  • Sumienność i dokładność

  • Doświadczenie w pracy na kuchni

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w wymiarze: 5 dni w tygodniu (weekendy wolne)

  • Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia.

  • Posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia..

Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel.: 57*******10 w godzinach od 8:00 do 18:00 od pn.do pt., lub wysłanie CV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916449576