2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Ochota
Aleksandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna 3 punkty

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z prężnym rozwojem punktów gastronomicznych, Fundacja pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie" poszukuje Pomocy kuchennej do wszystkich niżej wymienionych miejsc:

  • Restauracja DIFFERENT - jedyna w Polsce restauracja w ciemności obsługiwana przez niewidomych kelnerów - Al. jerozolimskie 123A

  • Serdeczny Bar Mleczny - bar z domowymi posiłkami dla każdego - Al. Jerozolimskie 123A

  • Mini Bistro - nowootwierający się punkt gastronomiczny na ul. Nowogrodzkiej z obiadami "jak u mamy"

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie prostych dań i posiłków, pomoc na kuchni

  • Realizacja cateringów zewnętrznych

  • Dbanie o porządek na zapleczu gastronomicznym i konsumpcyjnym

  • Przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • Pilnowanie czystości w lodówkach i magazynach

  • Wiedza z zakresu norm HACCP

  • Sumienność, dokładność i punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole, w tym z osobami z niepełnosprawnościami

  • Przestrzegania wymogów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem/50+/długotrwale bezrobotne

  • Język polski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rodzinną atmosferę

  • Praca w godzinach: WAŻNE Restauracja DIFFERENT 13:00 -22:00 (poniedziałki wolne, praca w weekendy), Serdeczny Bar Mleczny 7:00-15:00 (wolne weekendy), Mini Bistro 6:00-17:00 (wolne weekendy, praca zmianowa)

Prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem Restauracja/Serdeczny/Bistro.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 818466322