2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Piastów
Maciej Kosecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomoc kucharza - stabilna, stała praca w przedszkolu

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Piastowie zatrudni pracownika na stanowisko pomoc kucharza.

Miejsce pracy:

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Piastów ul. Warszawska 43

Co zyskasz dołączając do zespołu Pomarańczowej Ciuchci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty multisport, opieka medyczna, dodatkowe dni wolne od pracy, spotkania integracyjne, świętowanie urodzin, ciepły posiłek w ciągu dnia)

Zadania i oczekiwane umiejętności:

  • przygotowanie i wydawanie posiłków

  • rzetelność i odpowiedzialność

Swoje zgłoszenie prześlij na podany adres mailowy i nie zapomnij o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Dostępna 60, 01-490 Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.).

Do zobaczenia w Pomarańczowej Ciuchci!

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 911305955