2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zakopane
Dodane 13 czerwca 2024

Pomoc kelnerska w restauracji bufetowej hotelu

Lokalizacja

Zakopane

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem poszukuje:

Pomocy kelnerskiej (K/M)

do restauracji bufetowej sezonowo, na stale, godziny od 6/7 - 14/15 lub/i 16/17-21/22:30.

Zaserwujesz gościom niezapomniane chwile?

Zapraszamy!

Zadania:

  • Przygotowanie restauracji do serwisu i dbanie o należytą prezentację menu

  • Dbanie o zaopatrzenie i regularne uzupełnianie zastawy kuchennej i jedzenia

Oczekujemy :

  • Chęci pracy w gastronomii

  • Punktualności - rozliczamy się stawką godzinową

  • Pozytywnego nastawienia, bardzo dobrej organizacji pracy i chęci zapewnienia gościnności

  • Dbałości o porządek, szczegóły

  • Nie oferujemy zakwaterowania.

  • Mamy w swoich szeregach opiekunów praktyk, także możemy przyjąć osoby w wieku 16 - 18 lat za pisemną zgodą rodzica / opiekuna na podjęcie takiego zlecenia.

Jeśli sądzisz, że to oferta dla Ciebie, dodaj szczyptę pozytywnego nastawienia i skontaktuj się z nami! Wszystkie informacje udzielamy telefonicznie.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Polonia Tatry Sp. z o. o. ul. Bagno 2 /184, 00-112 Warszawa.

Ponadto, informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, a przesłanie aplikacji jest zgodą na przetwarzanie przez Polonia Tatry Sp. z o. o Pani / Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowiska.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 920374965