2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Szobiszowice
Dodane 23 maja 2024

Pomoc Domowa przy 6 Apartamentach

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Pomoc Domowa przy 6 Apartamentach przy rynku w Gliwicach

Poszukujemy odpowiedzialnej i rzetelnej osoby do pracy na stanowisku Pomocy Domowej przy 6 apartamentach wynajmowanych krótkoterminowo.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - prosimy najpierw o wiadomość tekstową SMS na numer: 515---668 pięć pięć jeden (ostatnie trzy cyfry tekstowo). Napisz w wiadomości, że jesteś w sprawie POMOCY DOMOWEJ. Nie odbieram telefonów od nieznanych numerów, ale oddzwaniam do zainteresowanych.

Zakres obowiązków:

Sprzątanie i czyszczenie:

  • Odkurzanie i mycie podłóg.

  • Ścieranie kurzy z mebli, sprzętów i powierzchni.

  • Czyszczenie okien i luster.

  • Utrzymanie czystości w łazienkach, w tym mycie toalety, umywalki, wanny/prysznica oraz wymiana ręczników.

  • Utrzymanie czystości w kuchni, w tym czyszczenie sprzętów kuchennych (lodówka, mikrofalówka, kuchenka, piekarnik), mycie naczyń oraz wymiana ścierek kuchennych.

  • Wynoszenie śmieci i sortowanie odpadów.

Przygotowanie łóżek i bielizny pościelowej:

  • Zmiana pościeli i przygotowanie łóżek.

  • Pranie i prasowanie pościeli oraz ręczników.

Zaopatrzenie apartamentu:

  • Uzupełnianie zapasów podstawowych artykułów, takich jak papier toaletowy, mydło, szampon, środki czystości, worki na śmieci.

  • Sprawdzanie i uzupełnianie zapasów kawy, herbaty, cukru itp.

Kontrola stanu technicznego apartamentu:

  • Sprawdzanie sprawności sprzętów AGD i RTV.

  • Informowanie właściciela o ewentualnych usterkach i potrzebie naprawy.

Dekoracja i przygotowanie na przyjazd gości:

  • Ustawianie kwiatów, świeżych owoców lub innych elementów dekoracyjnych.

  • Upewnianie się, że apartament jest estetyczny i przytulny.

Odpowiadanie na pytania gości dotyczące apartamentu i okolicy.

Kontrola po wyjeździe gości:

  • Sprawdzanie, czy nie zostały pozostawione żadne osobiste rzeczy gości.

  • Ocena stanu apartamentu i przygotowanie raportu dla właściciela, w tym ewentualne zgłoszenie szkód.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 920304439