2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Poczesna
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc domowa -Panią do sprzątania

Lokalizacja

Poczesna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy Domowej do naszego domu rodzinnego 5 razy w miesiącu  oraz w razie potrzeby do sprzątania pokoi hotelowych w Częstochowie.

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie, prasowanie itp.

  • Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach mieszkalnych.

  • Konserwacja czystości w pokojach hotelowych, w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy domowej lub hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Zdolność pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami.

  • Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: joanna.wlodarczyk(malpa)op.pl

Lokalizacja

Poczesna,

Śląskie

Śląskie, Poczesna
ID: 913885230