2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Krowodrza
Dodane 23 maja 2024

Pomoc do przygotowywania posiłków dla rodziny w naszej kuchni

Wynagrodzenie

39 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Opis

Szukam pomocy do przygotowywania posiłków w mojej kuchni.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków dla mnie i żony

  • Zakupy świeżych produktów na pobliskim targowisku

  • Utrzymanie kuchni w czystości

  • Start około 8:00-9:00. Przygotowanie śniadania i posiłków na resztę dnia

  • Przewidywany czas to około 2 godziny dziennie

  • Od poniedziałku do piątku na Salwatorze w okolicy placu na Stawach.

Gotowanie to nic skomplikowanego. Jest odtwarzanie jasno opisanych przepisów od dietetyka. Oczywiście na początku przygotowujemy wszystko razem i ustalamy zasady.

Osoby o wysokiej kulturze osobistej i higienie, lubiące współpracę z szacunkiem, bez presji, zapraszam do kontaktu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 920321422