2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Lubelskie
  6. Szkolnictwo - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomoc do przedszkola na Czechowie

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę na stanowisko Pomoc w Przedszkolu

Szukamy ciepłej, kreatywnej i zaangażowanej osoby dołączającej do naszego zespołu jako Pomoc w Przedszkolu. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi i chcesz uczestniczyć w ich rozwoju i edukacji, ta praca jest idealna dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Pomoc w opiece i nadzorze nad dziećmi w wieku przedszkolnym

  • Organizowanie i prowadzenie różnorodnych zajęć edukacyjnych, artystycznych i sportowych

  • Tworzenie bezpiecznego, przyjaznego i inspirującego środowiska dla dzieci

  • Wspieranie nauczycieli w planowaniu i realizacji programu nauczania

  • Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości w salach zabaw i innych obszarach przedszkola

  • Współpraca z rodzicami w celu śledzenia postępów i odpowiedniego reagowania na potrzeby dzieci

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: pedagogika, edukacja przedszkolna)

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia interesujących i angażujących zajęć dla dzieci

  • Cierpliwość, empatia i zrozumienie potrzeb rozwojowych dzieci

  • Umiejętność organizacji i zarządzania czasem

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego przedszkola i rozpoczęciem pracy jako Pomoc w Przedszkolu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [adres e-mail] lub kontakt telefoniczny: [numer telefonu]. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 846238917