2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Suchy Las
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc biurowa / asystent

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wa-Tech z Suchego Lasu k. Poznania poszukuje osoby na stanowisko Pomoc biurowa.

Obowiązki kandydata:

  • Opisywanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, transakcji zakupu, zaliczek itp

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • Rozliczanie płatności od klientów

  • Obsługa zwrotów towarów

  • Obsługa komputera, drukowanie zamówień i tworzenie rachunków

  • Wsparcie działu kadrowo-księgowego w bieżących pracach

Wymagamy od kandydata:

  • wykształcenie min. średnie

  • zaangażowania, punktualności, odpowiedzialności, uczciwości,

  • biegłej pracy z komputerem i internetem,

  • mile widziana znajomość Insert Nexo, Base Linker

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,

  • przyjemną atmosferę w pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku 8-16 lub 7-15

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 912649970