2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 21 maja 2024

Pomoc audytora terenowego

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami związanymi z OZE. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Pomoc audytora. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za wykonanie: pomiarów budynku mieszkalnego oraz niezbędnej dokumentacji zdjęciowej, którą wykorzystamy do sporządzanie audytu energetycznego budynku.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W BRANŻY! Wszystkiego nauczą Cię nasi specjaliści!

Zadania:

  • Obsługa klientów.

  • Kontrola dokumentacji.

  • Kontakt pośredni i bezpośredni z klientem.

  • Pomiar budynków.

  • Rysowanie podstawowego szkicu budynku.

  • Stały kontakt z audytorem.

  • Praca biurowa oraz praca w terenie w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność planowania czasu.

  • Dokładność, skrupulatność i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność tworzenia raportów i dokumentacji.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie najniższa krajowa+ premia wypłacana miesięcznie.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Samochód służbowy dostępny w godzinach pracy.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja[at]expertteam.pl wraz z informacją o oczekiwanych wynagrodzeniach oraz dostępności do rozpoczęcia pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Kontakt w dni robocze 8:00 - 16:00

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest EXPERT TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Siedlce ul. Floriańska 57 08-110 Siedlce.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 918281208