2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Poznań
  7. Farmacja - Łacina
Medicover
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc Apteczna - umowa o pracę

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres zadań:
  • Samodzielne zarządzanie stanami magazynowymi
  • Sprawne przyjmowanie towaru, sprawdzenie pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodności z fakturą zakupu
  • Rzetelne weryfikowanie dat ważności przyjmowanego towaru
  • Przygotowanie asortymentu bieżącego w ekspedycji, niezbędnego do zapewnienia sprawnej obsługi Pacjentów
  • Dbałość o czystość w aptece oraz przejrzystość ekspozycji w ekspedycji, a przez to wizerunek apteki
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem
  • Wsparcie Kierownika Apteki oraz Zespołu na każdym etapie pracy
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna (również dla rodziny) wraz z pakietem sportowym
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Internetowe kursy języka angielskiego
Nasze oczekiwania:
  • Chęć zdobycia doświadczenia w środowisku farmaceutycznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i dbałość o dobro pacjentów
  • Umiejętność budowania dobrych relacji

Miejsce pracy: Poznań

ul. abpa Antoniego Baraniaka 88

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 911888164