2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Krzyki
Dodane 17 kwietnia 2024

Położna z umiejętnościami kompleksowej obsługi pacjenta

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum medyczne poszukuje położnej z umiejętnościami kompleksowej obsługi pacjenta.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa rejestracji pacjentów, przyjmowanie zgłoszeń i umawianie terminów świadczenia usług medycznych.

  • Wydawanie wyników badań laboratoryjnych pacjentom.

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentacji w Centrum.

  • Prowadzenie rozliczeń usług, wystawianie faktur i zaświadczeń.

  • Przekazywanie informacji o usługach zdrowotnych oraz warunkach ich świadczenia.

  • Współpraca z zespołem w zakresie przepływu informacji.

  • Odbieranie telefonów od pacjentów i udzielanie im informacji.

  • Rejestrowanie zleconych badań oraz kontrola wyników.

  • Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki i leczenia.

  • Praca w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań, przygotowywanie materiału do przekazania kurierowi.

  • Pobieranie materiału do badań diagnostycznych u pacjentów.

  • Opieka ginekologiczno-położnicza nad ciężarnymi, prowadzenie karty ciąży i kontrola badań.

  • Wykonywanie KTG i EKG u pacjentów.

  • Dbanie o porządek w gabinetach lekarskich i na stanowisku pracy.

  • Przygotowanie gabinetów do pracy i kontrola zamówień materiałów medycznych.

  • Udzielanie informacji medycznych zgodnie z zasadami RODO.

  • Asystowanie lekarzom w gabinetach.

  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej położnej oraz praw pacjenta.

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z pacjentami.

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu położnej.

  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG.

  • Zdolności manualne.

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • Skrupulatność i rzetelność.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Swobodna znajomość obsługi komputera i Internetu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912498798