2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świdnica
POLOmarket
Dodane 25 kwietnia 2024

POLOmarket w Świdnicy zatrudni zastępcę kierownika

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy kandydatów do naszego supermarketu na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Zadania:

  • organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,

  • zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,

  • budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,

  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,

  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,

  • praca na sali sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,

  • doświadczenia w branży spożywczej,

  • zdolności przewodzenia grupie ludzi,

  • dyspozycyjności,

  • dobrej znajomości pakietu Office.

Oferujemy:

  • najlepszym pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Sklepu

  • stabilną pracę,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie,

  • jasno określone wymagania.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV ! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Frapo Dystrybucję Sp. z o.o.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 909437926