2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pokojówka w Warszawie

Wynagrodzenie

5 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Предлагаем работу в отеле

Обязанности: Уборка помещений и мест общего пользования.

Варшава.

График работы: 8.00-16.00, 5-6 дней в неделю. Если работа будет выполнена быстрее и замечаний не будет, то можно быть свободным.

Мы научим вас всему, не зная польского языка и не имея профессионального опыта. Обучение длится от 1 до 3 дней. Оплата за период стажировки включена в заработную плату.

Заработная плата от 5000 злотых нетто в месяц. Я официально регистрируюсь

Контактный телефон +48 501 392 477.

Oferujemy pracę w hotelu

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi i części wspólnych.

Warszawa.

Godziny pracy: 8.00-16.00, 5-6 dni w tygodniu. Jeśli praca zostanie wykonana szybciej i nie będzie żadnych komentarzy, to możesz być wolny

Bez znajomości języka polskiego i bez doświadczenia zawodowego wszystkiego Cię nauczymy. Szkolenie trwa od 1 do 3 dni. Opłata za okres stażu jest wliczona w wynagrodzenie.

Wynagrodzenie od 5000 zł miesięcznie netto. Oficjalnie się rejestruję

Telefon kontaktowy +48**********77.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 900528548