2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Września
Dodane 24 kwietnia 2024

POKOJOWA zatrudnię

Lokalizacja

Września

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Hotel Kosmowski*** Września poszukuje pokojowych (ok 66 pokoi w obiekcie)

Zakres obowiązków:

Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się w hotelu oraz terenu wokół, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Praca dodatkowa sezonowa

Wymagania:

- dokładność;

- dobra organizacja pracy;

- dyspozycyjność (także w weekendy)

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Mile widziana znajomość języka obcego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie odpowiedniej klauzuli nr 1 lub 2:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji i przechowywanie danych do czasu ukończenia rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

2 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przechowywanie danych przez okres 1 roku od daty wpłynięcia CV, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy uprzejmie, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 914095506