2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Wysoka Wieś
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Sp z oo
Dodane 10 czerwca 2024

Pokojowa - Wysoka Wieś koło Ostródy

Lokalizacja

Wysoka Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie poszukuje sumiennej i profesjonalnej osoby na stanowisko pokojowej. Jeśli cenisz sobie wysokie standardy pracy i chcesz być częścią zespołu w prestiżowym hotelu, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych zgodnie z najwyższymi standardami,
  • wymiana pościeli, ręczników i innych materiałów w pokojach,
  • uzupełnianie produktów kosmetycznych, minibarów oraz innych artykułów dla gości,
  • zgłaszanie wszelkich usterek technicznych do działu technicznego,
  • zapewnienie gościom komfortu i spełnianie ich dodatkowych życzeń,
  • dbałość o przestrzeganie procedur sanitarnych i higienicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne – zapewniamy szkolenia,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do pracy pod presją czasu i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • umowę zlecenia,
  • pracę w godzinach 8:30 - 16:30,
  • pracę w fajnym zespole,
  • dojazd do/z Ostródy do miejsca pracy
  • bezpłatne obiady,
  • wdrożenie, profesjonalny sprzęt do pracy i strój służbowy,

Wyślij swoją aplikację lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod nr telefonu +48 696 494 316.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wysoka Wieś,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Wysoka Wieś
ID: 919558352