2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 29 kwietnia 2024

Pokojowa w Merci Boutique Hotel*** Łagiewniki

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Merci Boutique Hotel*** i Restauracja Oranżeria (Kraków ul. Siostry Faustyny 14 w Łagiewnikach)

poszukują obecnie pracowników na stanowisko:

POKOJOWA

Zakres obowiązków:

  • praca łącząca utrzymywanie czystości pokoi oraz pozostałych części budynku w 14-pokojowym butikowym hotelu na najwyższym poziomie,

  • ścisła współpraca z działem recepcji,

  • dbanie o należyty porządek w miejscu pracy.

 Opis wymagań/oczekiwań wobec kandydata:

  • wrodzony uśmiech,

  • dyspozycyjność (zmiany zaczynają się zazwyczaj od godziny 8 lub 9 rano, proszę mieć na uwadze, że obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu, także w weekendy czy święta).

 Firma oferuje kandydatowi:

  • miła, domowa atmosfera pracy,

  • praca w małym, zgranym zespole,

  • elastyczne godziny pracy (grafik) uwzględniające szkołę lub inne zajęcia,

  • zniżki pracownicze na nocleg oraz ofertę restauracji,

  • ubranie firmowe (2 koszulki polo oraz polar).

 Rodzaj zatrudnienia:

Poszukujemy kandydatów w wymiarze 0,5 etatu, możliwe formy zatrudnienia to:

  • umowa - zlecenie

  • umowa o pracę po okresie próbnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 743351590