2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podlaskie
  5. Sprzątanie - Augustów
Dodane 02 kwietnia 2024

Pokojowa w hotelu - Villa Skomanda

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy pracę w entuzjastycznym zespole.

Zakres obowiązków:

·        sprzątanie pokoi i innych pomieszczeń, takich jak korytarze, recepcja

·        wymiana ręczników oraz pościeli

·        przygotowywanie śniadań dla gości hotelowych

·        przekazywanie niezbędnych informacji innym pracownikom

·        uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych

-       przestrzeganie zasad higieny i przepisów BHP

Wymagania:

-        samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

-        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-        doświadczenie na podobnym stanowisku

-        sumienność i wysoka kultura osobista

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 611526052