2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Pokojowa w Hotelu Ferreus 5*

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Pokojowa/Pokojowy/Pracownik Służby Pięter

Ferreus Hotel 5*Kraków Old Town to nowo otwierany nowoczesny obiekt stworzony w stylu art deco, położony w samym sercu miasta. Do dyspozycji gości znajduje się 71 ekskluzywnych pokoi i apartamentów wyposażonych w najnowsze technologie, unikatowa restauracja, lobby bar, kawiarnia, oranżeria, sale konferencyjne i bankietowe, strefa Wellness & SPA, tarasy z widokiem na Wawel i Stare Miasto, 2 poziomowy parking podziemny.Poszukujemy ludzi otwartych na nowe wyzwania, ambitnych,  z pozytywnym nastawieniem, gotowych to współtworzenia wyjątkowego miejsca na hotelarskiej mapie Krakowa. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę.

Twój zakres obowiązków

· utrzymanie porządku w nowoczesnych pokojach hotelowych, korytarzach, centrum SPA oraz pozostałych pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu

 · porządkowanie i przygotowywanie pokoi hotelowych

· utrzymanie porządku wewnątrz całego obiektu hotelowego

 · utrzymanie w czystości i sprawności sprzętów używanych podczas pracy i w pomieszczeniach roboczych

· informowanie o brakach i usterkach

Nasze wymagania

·  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·  zwracanie uwagi na detale

·  brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

·  gotowość do wykonywania prac porządkowych

·  dokładność, sprawność, zaangażowanie, uczciwość i sumienność podczas wykonywania obowiązków

·  bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

·  staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy

·  bardzo dobra organizacja pracy własnej

·  wysoka kultura osobista

·  pozytywne nastawienie

To oferujemy

·         pracę w wyjątkowym ekskluzywnym 5* hotelu

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·         niezbędne szkolenia

·         wspaniałą atmosferę pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910567263