2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Ruda Śląska
Dodane 15 maja 2024

POKOJOWA w hotelu Adria*** w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy Panią pokojową do pracy w hotelu***. Obowiązki:

  • Sprzątanie pokoi.

  • Dbanie o czystość części wspólnych.

  • Sprzątanie restauracji.

Praca w godzinach popołudniowych (od 14), wymagana dyspozycyjność również w weekendy. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat lub 3/4 etatu po okresie próbnym.

Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz olx.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 918462136